Kazım Koyuncu Üzerin..


Haber bülteni üyeliğiZiyaret Bilgileri

[ Pzt, 17 Şub 2020 ]
Toplam 11 ziyaret
3 benzersiz ziyaretçi

kazimkoyuncu » Dünyada Bir Yerdeyim

Kazım Koyuncu'nun üçüncü solo albümü "Dünyada Bir yerdeyim" Halkevleri etiketiyle çıktı. Kazım Koyuncu'nun stüdyo ortamında kaydedilmiş ve piyasaya sürülmemiş şarkıları ailesi tarafından yayımlanmak isteniyor.Bu işi için büyük bir Amerikan müzik şirkeri talip oluyor. Halkevleri bu durumun Kazım'ın savunduğu değerlere ters bir durum olduğunu düşünüp,ailesi ile konuşuyor.Henüz şirket ile anlaşma imzalamamış olan Koyuncu ailesi de Halkevleri ile anlaşıyor.Ve Kazım'ın orkestra arkadaşları,sanatçılar,Anadolu,Seyhan ve Kalan müzik gibi plak şirketlerinin de arasında olduğu bir çok kişinin desteği ile albüm hazırlanıyor. Albümle ilgili masraflar ve telik hakkı verildikten sonra geriye kalan gelirin tamamının Koyuncu'yu gelecek kuşaklara aktaracak bir projede kullanılacağı söyleniyor.

Albümle beraber birde küçük bir kitapçık hazırlanmış.Kitapçıkda Kazım dostlarının kısa görüşleri,biyografisi,resimleri yer alıyor.Albümde bir kaç şarkı konser kayıtlarından alınmış.


Yorumlar (2)
kazım üzerinden rant elde etmek isteyen siyasi bir örgütün çabaları lehlerine çıktı.yanlışınız var kazım'ın ailesi bunu onaylamadı.isim vermiyorum sadece bu albümü unkapanında pazarlığa çıakran bir kişidir.aksine iki kardeşi ve ailenin diğer fertleri bu labüm çıktığı için çok üzgün.onlarda kazım'ın üzerinden rant elde edildiğini düşünüyorlar.
tufi tarafından | Sal, 02 Haz 2009 08:06:53 tarihinde yazıldı.
onun yaptığı herşey güzel
gamzesamar tarafından | Per, 11 Eki 2007 22:08:47 tarihinde yazıldı.

Editör Bilgileri

Gülay Aslantaş


Editöre Ulaşın

En Son Güncellenenler

ikinci-jeanpaul
freebsd
apiterapi
azdavay-bakirci
aramamotorlari
uyku
kazimkoyuncu

Uzerine.com Copyright © 2005 Uzerine.com
uzerine.com Ana Sayfa | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Girişi